TESTAMENT představil animovaný videoklip k „Children of the Next Level“

Na světě je oficiální animovaný videoklip k písni „Children Of The Next Level“ od metalistů ze San Francisca, TESTAMENT. Skladba je z nového alba „Titans Of Creation“ , které vyšlo v pátek 3. dubna u Nuclear Blast.

TESTAMENT vydali své třinácté studiové album Titans Of Creation se kterým posunuli svůj styl na další úroveň. Nové album je loajální ke kořenům tradičního thrash metalu. K novému albu zároveň představili i animovaný videoklip k písni „Children Of The Next Level“

„Protože jsme byli zaneprázdněni, nedokázali jsme naplánovat natočení klasického videoklipu, tak jsme zkusili něco jiného, ​​a přišli jsme s vražedným animovaným videem. Bylo opravdu skvělé, sledovat ten proces, jak klip přichází k životu“, říká zpěvák Chuck Billy 

Dlouho očekávané pokračování alba „Brotherhood Of The Snake“, „Titans Of Creation“, bylo produkováno zpěvákem Chuckem Billym a kytaristou Ericem Petersonem, zatímco koprodukcí a nahráváním se zabýval Juan Urteaga z Trident Studios. Za mix a mastering byl zodpovědný Andy Sneap.

01. Chidren Of The Next Level .
02. WWIII
03. Dream Deceiver
04. Night Of The Witch
05. City Of Angels
06. Ishtar’s Gate
07. Symptoms
08. False Prophet
09. The Healers
10. Code Of Hammurabi
11. Curse Of Osiris
12. Catacombs

Pokud půjde vše podle plánu, tak tuto a ostatní pecky z nového alba uslyšíme na MASTER OF ROCK (9. – 12. 7. 2020, areál likérky R. Jelínek, VIZOVICE).

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X