Fesťák Rockové Třtěnice připravil soutěž o vstupenky na Rock Of Sadská!

Ne mnoho dní, zbývá do vypuknutí dalšího ročníku rockového fesťáku Rockové Třtěnice v letním krytém areálu v Třtěnicích u Jičína. Ten bude stejně jako v předešlých ročnících, vyhrazen především legendám českých rockových pódií.

Jako bonus, si pořadatelé pro návštěvníky připravili netradiční soutěž o vstupenky na festival Rock Of Sadská – 16.-17.8. 2019 u jezera v Sadskékteré věnovali pořadatelé tohoto festivalu s cílem Rockové Třtěnice podpořit.

„Rádi podpoříme akci, která je dělaná ze srdce a vyšlapána ze země. Fesťáček má svého ducha a rockerství z něj jen sálá. Toto je dnes bohužel vzácností..“ řekl Zdeněk Otta, jeden z organizátorů festivalu Rock of Sadská.

Ve hře bude 10 lupenů a vyhrát bude moci opravdu každý. Soutěž bude rozdělena do několika kategorií, stačí dorazit do Třtěnic, mít soutěžního ducha, malinko znalosti v muzice a nebo umět pít pivo. Více se dozvíte na místě.

A proto že se jedná o čtvrtý ročník, tak šťastlivcem bude i návštěvník který projde bránou festivalu jako číslo 400, ten na Rock Of Sadská získá dva lupeny!

A co vás na letošním ročníku ROCKOVÉ TŘTĚNICE který se uskuteční 10.8.2019 čeká za kapely?

Pohodový fesťáček přijede okořenit

MILOŠ DODO DOLEŽAL, ROOT, ODYSSEA, ARGOS, IRAS, HLAHOL Teplice, POLYMETAL a TINNITUS.

Akce která se nachází kousek od Českého ráje ve spojení s praktickým zastřešeným areálem, který pojme tisícovku lidí, je skvělou kombinací pro letní open air a to i v případě nepříznivého počasí.

Aktuální informace na FACEBOOKOVÉM profilu festivalu nebo na www.rockovetrtenice.cz

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...