Kanadská kapela Sum 41 se na podzim znovu vrací do Česka!

Sotva dva týdny poté, co vystoupili na festivalu Rock for People, Sum 41 oznámili, že se do Česka v plné síle vrátí znovu

Kanadská kapela se pod kůži hudební veřejnosti zaryla v roce 2001, kdy vydala debutovou desku All Killer No Filler, která ji posadila vedle hegemonů tehdejší punkrockové scény. Pak přišlo několik dalších velkých alb a parta okolo frontmana Derycka Whibleyho získala globální uznání.

O její velikosti, která přetrvává už více než dvě dekády, se mohli přesvědčit i návštěvníci letošního ročníku hudebního festivalu Rock for People. Právě Sum 41 byli jedním z headlinerů několikadenního harmonogramu.

Zážitek to byl o to zajímavější, protože mělo jít o jejich poslední festivalové vystoupení v Česku. O konci standardních koncertů v tuzemsku ale řeč nepadla. A tak… sem jedou znovu! Sum 41 skrze pořadatelskou agenturu Live Nation oznámili, že letos na podzim přijedou do Prahy, přesněji řečeno do O2 areny, kde vystoupí v neděli 10. listopadu 2024.

Pražský koncert se stane součástí jejich údajně posledního turné Tour of the Setting Sum, se kterým se průkopníci líbivého punk rocku definitivně rozloučí se svými fanoušky. Není totiž tajemstvím, že Sum 41 jako skupina po sedmadvaceti letech pověsí své hudební nástroje na hřebík.

Vstupenky na Sum 41: Tour Of The Setting Sum v O2 arena v 10.11.2024 na LiveNation. cz.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...