Severočeský rock metalový festival FRYYFEST byl pro letošní rok zrušen

Rock metalový festival na severu Čech FRYYFEST, je pro letošní rok zrušen. Oznámen byl nový termín konání

Letošní jedenáctý ročník festivalu FRYYFEST který měl proběhnout v období od 31. července do 1. srpna  2020 v Bakově nad Jizerou, se odsouvá na rok 2021, dnes to na FB stránce festivalu, oznámili jeho organizátoři.

Oblíbená severočeská událost, na které měli vystoupit například The Iron Maidens, GRAVE DIGGER, BONFIRE nebo The Edge Of Reason byal přesunuta na  30. a 31.7. 2021. V současné době se dle slov pořadatelů intenzivně vyjednává s účinkujícími, ve snaze zachovat line-up letošního neuskutečněného ročníku na příští rok.

Co se týká zakoupených vstupenek, tak ty zůstávají v platnosti pro rok 2021 s možností vrácení. V případě rezervovaných chatek, je situace obdobná, rezervaci lze převést do dalšího roku nebo je možnost ji storna.

„Děkujeme Vám za přízeň, podporu, kterou nám zachováte tím, že pro rok 2021 budete v co největším počtu. Děkujeme a věřme, že vše se opět v dobré obrátí. Přejeme všem hodně sil v této nelehké době.“ vzkazují za tým Fryyfestu manželé Kvapilovi

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...