Účast na Masters of Rock potvrdili famózní ARCH ENEMY

Energická švédská parta v čele s talentovanou zpěvačkou Alissou právě potvrdila svou účast na Masters of Rock! Nové album »Will To Power« už je nějakou dobu na světě a sbírá jeden úspěch za druhým! Právě uplynulou neděli Arch Enemy album poprvé živě představili u nás a hned s ním vyprodali pražskou halu Forum Karlín!

Jeho představení se letos dočkáte také v open air show na Ronnie James Dio stage největšího tuzemského rock metalového festivalu, který se uskuteční 12.-15. července ve Vizovicích! Nenechte si ujít perfektní, strhující a energickou show ARCH ENEMY pod vedením charismatické Alissy a kytarových šílenců Michaela Amotta a Jeffa Loomise!

Vstupenky na festival Masters of Rock koupíte na www.mastersofrock.cz,v klubu Masters of Rock Café ve Zlíně nebo v pražském sídle agentury Pragokoncert a to za cenu 1700 Kč platnou pouze do konce ledna nebo do vyprodání limitované edice.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...