ARCH ENEMY zveřejnili videoklip ke skladbě „The Watcher“

Švédská melodic death metalová skupina Arch Enemy zveřejnila videoklip ke své písni „The Watcher“. Video režíroval Jens De Vos z Panda Productions a bylo natočeno 6. srpna na festivalu Wacken Open Air v německém Šlesvicku-Holštýnsku.

Minulý týden Arch Enemy  konečně vydali své dlouho očekávané nové album Deceivers , první LP melodeathové kapely po pěti letech. Alissa White-Gluz a spol. , aniž   by vynechali jedinou pauzu, udrželi dobrou náladu tím, že v neděli (14. srpna) spustili hudební video k písni „The Watcher“, které staví švédskou kapelu na špici světa – nebo spíše, pódium na Wacken Open Air, kde  dominovali před nádherným mořem fanoušků.

Vizuál se skládá výhradně ze záběrů z jejich vystoupení 6. srpna na německém festivalu, předvádějících obří kruhové jamky, blikající světla, soubojovou kytarovou hru a vlasy bičující badassery, díky nimž je show Arch Enemy tak přitažlivá. Podívejte se na to výše přes YouTube.

ARCH ENEMY se objeví na vybraných letních festivalech, než se na podzim vydají na přeplánovaný trek „European Siege 2022“ (s BEHEMOTHCARCASSUNTO OTHERS).  15.10.2022 v 18:00 udeří také ve Sportovní hale FORTUNA v Praze.

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X