Jednodenní festival ROCKOVÉ TŘTĚNICE se uskuteční v plánovaném termínu

Pokud jste si oblíbili jednodenní festival ROCKOVÉ TŘTĚNICE v Třtěnicích u Jičína tak se můžete těšit i na jeho letošní 5. ročník který se uskuteční v srpnu. Organizátoři nyní řeší opatření proti šíření koronaviru

Do poslední chvíle se v Třtěnicích u Jičína vyčkávalo ale také váhalo, zda letošní pátý ročník festivalu který proslul především vystupováním českých, rock metalových legend, uskutečnit či nikoli ale nakonec zvítězilo srdce Rockera!

Navzdory mimořádným opatřením ministerstva zdravotnictví č. j.: MZDR 20588/2020-2/MIN/KAN ze dne 19. 5. 2020 byly mimo jiné zakázány hudební a další umělecká představení s účastí nad 300 osob a to s účinností od 25. 5. 2020 do odvolání, se pořadatel Lukáš Lepšík rozhodl, letošní ročník „Rockové Třtěnice“ uspořádá.

V současné době se v Třtěnicích pracuje na bezpečnost návštěvníků, tzn. zavedení účinných preventivních opatření, aby reflektovala požadavky na bezpečnost prostor ve vztahu k ochraně zdraví všech, kteří festival navštíví.

Účinná preventivní opatření přináší nemalé výdaje navíc a to se odrazilo i na vstupném.

„Bohužel díky vícenákladům, které nám vzniknou z preventivních opatření, jsme museli přistoupit k navýšení vstupného, věříme že tento krok návštěvníci pochopí a společně si to v srpnu  užijeme.,“ sdělil pořadatel Lukáš Lepšík.

Předprodej vstupenek je regulován

Vzhledem tomu, že je v současné době ministerstvem zdravotnictví účast osob na festivalech omezena, tak jsou vstupenky prozatím v regulovaném počtu 500 kusů. Pokud  ze strany MZ dojde k dalšímu uvolnění restrikcí tak bude dle slov organizátora festivalu počet vstupenek navýšen.

Vstupenky na Rockové Třtěnice je možno zakoupit OSOBNĚ na adrese – BROTHERHOOD Barber Shop – Ruská 110, Jičín, 506 01 (mapa ZDE)

nebo zasláním peněz na účet – 1201331003/0800. Do zprávy pro příjemce uvedete jméno a příjmení, počet vstupenek a telefonní číslo a po připsání finanční částky na účet, obdržíte na telefonní číslo které jste ve zprávě uvedli potvrzující sms. V den festivalu pak  u pokladny nahlásí své jméno a obdržíte identifikační náramek.

Festival který každoročně přiláká stovky lidí se tradičně uskuteční v krytém areálu v Třtěnicích u Jičína 8. srpna 2020 od 14 do 03 hod a vstupné činí 500,-Kč

Těšit se můžete na kapely

LIMETALL, VITACIT, METALINDA, VÍTKOVO KVARTETO, J.A. KRONEK ALBAND, ROXOR, JAREK FILGAS BAND A KARAMEL.

rockovetrtenice.cz
facebook.com/Rockové-Třtěnice

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...