Rockový Majáles na Vysočině přesunul termín konání festivalu na září

Desátý ročník tradičního festivalu na Vysočině, ROCKOVÝ MAJÁLES „ZUBŘÍ ZEMĚ“ hlásí změnu!

Organizátoři festivalu jednoho ze tří největších open-air rockových festivalů na Vysočině ROCKOVÝ MAJÁLES „ZUBŘÍ ZEMĚ“, přistoupili v souvislosti s vývojem událostí v ČR týkajících se koronaviru, k přesunu na podzimní termín.

10. ROCKOVÝ MAJÁLES v Bystřici nad Pernštejnem který se měl původně uskutečnit poslední květnový víkend, se odehraje v termínu 18. a 19. září 2020.

Kompletní line-up který zahrnuje kapely B.C. BROTHERS, HEADFIRE, D.O.P., RIMORTIS, TITANIC, VITACIT, KOMUNÁL, MILOŠ DODO DOLEŽAL, INSANIA, ALKEHOL, METALLICA revival, TH!S s Vojtou Kotkem, DOGA, ARAKAIN, TRAUTENBERK a KABÁT revival zůstává a je beze změny zachován a také veškeré zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

„Zdraví a bezpečnost všech našich několika tisíc návštěvníků, více než stovky umělců a mnoha desítek členů realizačního týmu, pro nás jsou a vždy budou na prvním místě. Věříme, že u vás najdeme pochopení a vstřícnost, a také že naše rozhodnutí o přesunu festivalu na nový termín uvítáte a podpoříte. Festival si v září ještě více užijeme a odneseme si všichni ještě mnohem lepší zážitek. Držme si pěst, opatrujme se a na viděnou v září.“ vzkazují organizátoři festivalu fanouškům na facebooku.

Aktuální informace festivalu nejdete nafacebook.com/rockovymajales

FOTO CREDIT Petr Bryk
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...