FEUERSCHWANZ vydali nový videosingl a oznámili album

S písní „Bastard von Asgard“ vydali Feuerschwanz nejen zbrusu novou skladbu ft. Fabienne Erni (Eluveitie) a videoklip, folkmetalové kombo také ohlásilo na léto nové album!

Příští album Feuerschwanz se bude jmenovat „Fegefeuer“ a vyjde 7. července u Napalm Records. Dnes můžete poprvé ochutnat skladbu „Bastard von Asgard“, která ukazuje, že Feuerschwanz se na svém novém díle opět věnují metalu.

Kapela o písni: „Touto písní vzdáváme právoplatný hold starým bohům! Odehrává se v mýtickém světě Vikingů a pojednává o konci světa, zradě a podvodu. Odinův syn se setkává s Lokiho bastardem – s mocnou hlasovou podporou Fabienne Erni, zpěvačky folkmetalových průkopníků Eluveite! Abychom učinili epické sáze zadost, zrychlili jsme na plné obrátky a foukli na konec světa. Ragnarök může přijít!“

Feuerschwanz jsou jednou z mnoha potvrzených účinkujících kapel na 19. ročník největšího mezinárodního rockového open airu MASTERS OF ROCK 2023, který se koná v městečku slivovice, uprostřed valašských kopců – ve VIZOVICÍCH, v areálu likérky R. Jelínek! Festival uskuteční ve dnech 13. – 16. 7. 2023.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...