TURMION KÄTILÖT vydali nové album a míří do Prahy

“Omen X World Tour” – PRAHA, klub Storm – 13.2.2023

Finové TURMION KÄTILÖT vydali nové album a přejmenovali své nadcházející tour! V únoru přijedou do PRAHY!

Po 9 plnohodnotných studiových albech a více než 800 koncertech, je finský metalový diskostroj TURMION KÄTILÖT připraven postoupit do dalšího, vyššího levlu světové metalové scény. Jejich 10. studiové album „Omen X“ vyšlo ve 36 zemích 13. ledna 2023!

Kapela vyrazila na své „Omen X World Tour“! Po několika vystoupeních v domovské zemi bude deska „Omen X“ představena naživo po celé Evropě! Do České republiky dorazí 13. února 2023 a hostit je bude klub Storm v PRAZE!

„V produkci Omen X jsme narazili pouze na pozitivní problémy. Kvůli lockdownům Covid 19, bylo tentokrát k dispozici tolik písní, že bylo až bolestivé vybrat pouze počet na jedno album. Množství materiálu bylo opravdu velké a obtížnost výběru vysoká. Zdálo se, že to dokonce zabírá až příliš mnoho zbytečně cenného studiového času. Jinak výroba alba šlo jako vždy hladce. Z našeho pohledu dostalo album přímo pekelný šmrnc, nové, neotřelé zvuky a neuvěřitelnou atmosféru. Velmi očistný zážitek. Desáté proroctví tak bylo dáno. Nemáte zač!“ – MC Raaka Pee

Tak pokud ještě svůj lístek na tuto megapárty nemáte, směle objednávejte na PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s., bude to peklo! Speciálním hostem je finská kapela BLOODRED HOURGLASS.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...