O koncert Eda Sheerana je obrovský zájem, vstupenky rychle mizí

Dnes v 10 hodin dopoledne odstartoval prodej vstupenek na samostatný open-air koncert Eda Sheerana, který se uskuteční 27. července příštího roku v hradeckém multifunkčním Parku 360 v rámci MATHEMATICS TOUR.

“Věděl jsem, že se bude jednat bezpochyby o přelomovou akci a milník v historii naší produkce a z takového zájmu mám upřímnou radost,” říká za spolupořadatelskou agenturu Ameba Production její ředitel Michal Thomes, a dodává: “Už se nemůžu dočkat, až u nás pod širým nebem vyroste unikátní stage takových rozměrů a všechny nadšené fanoušky v Parku 360 přivítáme.”

„Hradec má s několikadenními hudebními festivaly bohaté zkušenosti a několikatisícové návštěvy hudebních fanoušků pro nás nejsou žádnou novinkou. V případě tohoto koncertu půjde o událost podobného rozsahu obohacenou o řadu nových příležitostí a výzev. Jeho potenciál přináší budoucnosti kulturních akcí v našem městě nový rozměr,” komentuje akci primátorka Pavlína Springerová, a dodává:

“Kooperace všech složek veřejné správy podílejících se na organizaci potřebných služeb pro návštěvníky tohoto koncertu bude proto pečlivě řízena speciální pracovní skupinou. Ta musí zajistit, aby spokojeni byli místní obyvatelé i návštěvníci, kteří se k nám za vystoupením Eda Sheerana sjedou z celé Evropy.“

Náměstkyně primátorky pro oblast kultury a cestovního ruchu Ilona Dvořáková doplňuje:

„Tato událost bude významná nejen z hlediska kultury, ale i s ohledem na cestovní ruch. Do Hradce koncem července zamíří desítky tisíc lidí z Česka i ze zahraničí. Bude to příležitost pro všechny restauratéry, hoteliéry a jiné podnikatele v regionu. Se všemi budeme jednat a budeme koordinovat společnou přípravu na koncert Eda Sheerana.“

Spolupořadatelem koncertu je Ameba Production, která stojí za festivalem Rock for People, a každoročně pořádá desítky klubových, halových i open-air koncertů. Loni ji porota European Festival Awards zařadila mezi TOP 10 evropských pořadatelů. Show Eda Sheerana pořádá společně s FKP Scorpio. Veškeré informace o vstupenkách najdete na https://bit.ly/edsheeranpark360.

Naposledy se českému publiku představil Ed Sheeran v roce 2019 na dvou koncertech v pražských Letňanech, kterých se zúčastnilo 140 tisíc lidí. Nyní jeho tour zavítá do Evropy a Asie a opět se očekává obrovský zájem o vstupenky.

V USA pokořil Ed Sheeran hned několik rekordů včetně toho na stadionu MetLife v New Jersey, kde překonal hranici největší jednodenní návštěvnost koncertu v USA vůbec. Jen letos vydal Ed Sheeran dvě alba, v květnu vyšlo “Subtract” a v září pak “Autumn Variations”, obě se celosvětově dostala na první místo. Na obou albech Sheeran spolupracoval s Aaronem Dessnerem ze skupiny The National.

Koncert Eda Sheerana se uskuteční v rámci série Rock for People Concerts. Jako speciální host vystoupí úspěšný britský písničkář Calum Scott. Akce se koná pod záštitou primátorky Hradce Králové Pavlíny Springerové.

Park 360

VSTUPENKY

Součástí vstupenky na koncert bude i tematická Fan Zóna Parku 360, která se bude nacházet v bezprostřední blízkosti koncertu. Jedná se unikátní model, který v rámci aktuálního turné nemá obdoby. Již od dopoledních hodin zde budou probíhat doprovodné aktivity včetně hudebního i nehudebního programu. Koncert v Parku 360 tak přináší komplexní zážitek s nadstandardním komfortem včetně kempování a velkokapacitního parkování.

GoOut: https://bit.ly/edsheerangoout
Ticketportal: https://bit.ly/edsheeranticketportal
Eventim: https://www.eventim.de/artist/ed-sheeran/

Rock for People Concerts:
2023
26. 10. Neck Deep / MeetFactory – POSLEDNÍ VSTUPENKY
27. 10. Stray from the Path + Make Them Suffer + Void of Vision + Knosis / Futurum – POSLEDNÍ VSTUPENKY
2. 11. Bob Vylan / Bike Jesus – ½ VSTUPENEK PRODÁNO
3. 11. Enter Shikari + Lake Malice / SaSaZu – 70 % VSTUPENEK PRODÁNO
4. 11. Skynd / SaSaZu
12. 11. Waterparks / MeetFactory – POSLEDNÍ VSTUPENKY
12. 11. Shame / Fuchs2
16. 11. As December Falls / Café V lese
19. 11. Lorna Shore / Roxy – VYPRODÁNO
28. 11. The Scratch / Café V lese
1.12. Fit For a King + Emmure + Thrown + Gloom In The Corner / Storm Club
4. 12. Punk Rock Factory / Rock Café

2024
4. 2. Skinny Lister / Kasárna Karlín
6. 2. Nothing More / MeetFactory
9. 2. Bad Omens / SaSaZu – VYPRODÁNO
18. 2. Currents + Being As An Ocean, Oceans Ate Alaska, Sentinels / Futurum
21. 2. X Ambassadors / SaSaZu
26. 2. Dead Poet Society / Futurum
7. 3. Call Me Karizma / Futurum
10. 3. YONAKA / Rock Café – ½ VSTUPENEK PRODÁNO
11. 3. Idles / SaSaZu – ½ VSTUPENEK PRODÁNO
14. 3. The 1975 / Sportovní hala Fortuna
19. 3. Polaris / MeetFactory
20. 3. Normandie / MeetFactory
12.-15. 6. Rock for People 2024
27. 7. Ed Sheeran / Park 360
25. 9. Rikas / Café V lese

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...