Post-hardcoroví Being As An Ocean míří do pražského Rock Café

Českým fanouškům dobře známá kalifornská post-hardcorová partička Being As An Ocean se již v úterý 22. listopadu vrací do České republiky.

Naposledy předvedli, co umí, na závěrečném dnu letošního Rock for People a byla to jízda. Od chvíle, kdy se poprvé vynořili z hornatých oblastí San Diega, přinášejí Being As An Ocean při každém vystoupení strhující zážitek plný emocí a posthardcorové údernosti, který v sobě mísí mluvené slovo, screamy a hedvábně hladké čisté vokály.

Na blížící se večírek v pražském Rock Café nebudou sami, jako speciální hosté vystoupí britští rockeři As Everything Unfolds a němeční post-hardcoroví Sperling. První zmínění se českému publiku taktéž představili na letošním ročníku Rock for People.

Tvorbu Being As An Ocean ovlivnil zvuk takových velikánů, jako jsou Bring Me The Horizon, MewithoutYou, Sigur Rós, Oceana, Comeback Kid, Underoath nebo Touché Amoré. Poslední a překvapivě filmová deska Being As An Ocean z roku 2019 Proxy: An A.N.I.M.O. Story ukazuje kapelu ve zcela novém světle a pochvalné recenze slibují, že o této kapele bude ještě hodně slyšet.

Název kapely byl ovlivněn citátem, který pronesl Mahátma Gándhí: „Nesmíš ztratit víru v lidstvo. Lidstvo je jako oceán; když se pár kapek oceánu ušpiní, oceán se neušpiní“.

Vstupenky na pražskou show, která se koná v rámci série Rok for People Concerts, jsou v prodeji v síti GoOut.net

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...