Punk Rock Factory míří na Prahu se svou směsí coververzí

Energičtí punkrockeři Punk Rock Factory se po letošním Rock for People staví i v Praze se svou speciální směsí punkových coververzí

Prahu tak čeká návrat další formace, která dokázala rozvášnit srdce českých punk-rockových fanoušků na letošním ročníku festivalu Rock for People. Angličtí Punk Rock Factory zahrají v rámci svého evropského turné v pražském Rock Cafe, a to v pondělí 4. prosince 2023.

Od vydání svého prvního alba v roce 2019 Punk Rock Factory nabrali obrovskou základnu fanoušků na sociálních sítích. Jejich druhé album A Whole New Wurst vydané v roce 2020, složené z klasických disneyovských coververzí v punk rockovém stylu, se v oficiálním žebříčku umístilo na 48. místě stahovanosti !

V roce 2021 kapela odehrála své vůbec první živé vystoupení na festivalu Bloodstock, Download, po něm následovalo téměř vyprodané britské turné a poté účast na Slam Dunk festivalu. Zde po explozi online ohlasů byli přesunuti na větší pódium.

Kapela si do svého hudebního vystoupení pravidelně přivádí speciální hosty, mezi něž patří Jessica Darrow (Encanto), Jaret Reddick (Bowling For Soup), Jeff Stinco (Simple Plan), Spencer Charnas (Ice Nine Kills), Adrian Estrella (Zebrahead) a mnoho dalších.

Nyní se vyzbrojili svým šestým studiovým albem It’s Just a Stage We’re Going Through s punkrockovou poctou filmovému plátnu, které vyšlo 31. března. Punk Rock Factory chtějí pokračovat v pronikání na nová území a rozšiřování své fanouškovské základny po celém světě a dokazují, že jsou mnohem víc než jen cover kapela.

FB událost: https://www.facebook.com/events/243517341481050

Vstupenky na koncert, který se uskuteční v rámci série Rock for People Concerts v prodeji zde: https://goout.net/cs/punk-rock-factory/sztsbxv/

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...