Energičtí Punk Rock Factory ovládli pražský klub Rock Café

V rámci série Rock for People Concerts zavítali v pondělí 4. prosince do pražského klubu Rock Cafe se svou speciální směsí punkových coververzí energičtí punkrockeři „Punk Rock Factory“ a jejich hosté

Bujarý večírek, zahájila v půl osmé večer liverpoolská zpěvačka Bronnie. Její skladby, plné vysoké energie alt-popu a pop-punkových rifů, dokázaly rozhýbat zvenku vymrzlé publikum. Nechyběl ani její aktuální song OH! Zvukový doprovod tvořili kytarista a bubeník, zatímco basová linka byla podpořena chytrou technikou. Díky svému zpěvu a výraznému šarmu si získala přízeň pražského publika.

O hodinu později atmosféru ještě více rozpálilo energické vystoupení skupiny The Bottom Line. Tom Newton během koncertu sestoupil z podia mezi fanoušky, kteří kolem něj vytvořili rychle se točící kruh skákajících nadšenců.  Zpěvák také během celého vystoupení působil velmi akčně a též se ponořil do davu. Úžasný „majstrštyk“ předvedli kytaristé, když si mezi sebou prohodili kytarová trsátka a přesto pokračovali v hraní. Perfektně připravili půdu pro hlavní hvězdy večera.

V půl desáté odstartovala v sestavě Benj (baskytara, doprovodný zpěv), Peej (zpěv, kytara), Ryan (kytara, občasný doprovodný zpěv) a Kob (bicí, doprovodné vokály) svou „Cover show“ skupina Punk Rock Factory a to písní I Just Can’t Wait to Be King (Elton John cover) za ní následovala Mamma Mia (ABBA cover), kterou zpíval prakticky každý v sále.

Atmosféra neopadla ani během dalších písní, Go Go Power Rangers (Ron Wasserman cover), Under the Sea (Samuel E. Wright cover), You’re Welcome (Dwayne Johnson cover). Frontman Peej vtipně komunikoval s publikem a skladbu Thundercats (Bernard Hoffer cover) věnoval všem, kdo milují kočky. Následovala píseň SpongeBob SquarePants Theme (Painty the Pirate & Kids cover), kterou zahráli kvůli velkému zájmu dokonce dvakrát.

V „kresleně“ zaměřeném hudebním bloku svého vystoupení kapela Punk Rock Factory odehrála píseň Pokémon Theme (Jason Paige cover). Poté se přes tajemné intro pustili do songu Running Up That Hill (A Deal With God) (Kate Bush cover). Peej si vyměnil kytaru a zahrál novinku letošního roku, Paw Patrol. Před závěrečnými songy zazněla skladba Poor Unfortunate Souls (Pat Carroll cover), a poté jeden z prvních hitů Down Under (Men At Work Cover).

Tempo nekleslo, následovaly písně Can You Feel the Love Tonight (Elton John cover), We Don’t Talk About Bruno (Lin‐Manuel Miranda cover), Let It Go (Kristen Anderson‐Lopez & Robert Lopez cover). Na závěr koncertu zahráli December, 1963 (Oh, What a Night) (The Four Seasons cover) a How Far I’ll Go (Auliʻi Cravalho cover).

Ti, kdo se přišli podívat na punkrockový koncert, toho jistě nelitovali. Atmosféra byla skvělá a vytvářela ideální prostředí pro spontánní tanec a libovolnou zábavu. Po skončení koncertu byla ještě možnost posedět s účinkujícími na baru.

Rozsáhlá fotogalerie od Lenky Machuldové ZDE

TEXT PETR HAXEN MACHULDA
FOTO CREDIT LENKA MACHULDOVÁ
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...