FLESHGOD APOCALYPSE představili hudební video „Monnalisa“

Italští symfoničtí death metalisté FLESHGOD APOCALYPSE vydali úžasně krásné filmové video ke skladbě „Monnalisa“

Skladba „Monnalisa“ pochází z alba „Veleno“ vydaného v loňském roce a nabízí nádherné záběry. Producentem klipu je Void N‘ Disorder, režíroval ho Giovanni Bucci (KORN) a kameru poskytl Francesco Pennica.

Kapela se aktuálně chystá na severoamerické turné, po kterém bude následovat to evropské. Půjde vůbec o první kompletní turné, které absolvují a navíc si s sebou berou i klasický smyčcový kvartet.

Režisér Giovanni Bucci o videoklipu:

„Mým cílem s videem bylo dokázat, že můžete vytvořit něco elegantní a stylové a stále být vnímán jako metalista. Chtěl jsem se vyhnout kostrbatým stereotypům metalových videí – protože jsme všichni Italové, přišlo mi zajímavé propojit Death Metal s klasickými prvky italské kultury, její sofistikovaností, elegancí a stylem. Navíc vždy je potěšením pracovat s těmito borci a Francescem, který hraje na bicí na Oddkovom nadcházejícím albu a objeví se iv dalším hudebním videu. „

Do České republiky v rámci svého turné zavítají Fleshgod Apocalypse 27. října 2020 kde vystoupí v pražském hudebním klubu Futurum Music Bar.

Doprovodí skupina  Ex Deo, Italský hudební projekt zpěváka Maurizio Iacono z kapely Kataklysm, jehož další obsazení tvoří také muzikanti z kapely Kataklysm.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...