Dvanáct skladeb na novém albu kapely FORREST JUMP

Diskografie kapely FORREST JUMP je o jeden kus bohatší! Deska vychází pod křídly Slovak Metal Army.

Dva roky po vydání alba Neminem, přichází kapela s novým albem, nazvaném jednoduše FORREST JUMP. Dvanáct skladeb na nové placce vyšlo 11.5.2018. Samotné album začalo vznikat již v roce 2017 a nahrávalo se v lipovském studiu ŠOPA.

Nahrávání se zúčastnilo několik hostů – Pepa Cigánek (jeho bicí je možné slyšet na nahrávkách kapel Titanic, Melancholy Pessimism, Pigsty i u Karla Gotta). Vlasy Urbanec (kytarové sólo, Hypnos a Six Degrees of Separation). Byla tu i výpomoc po hlasové stránce a to konkrétně David Zbavitel z Radia Čas Rock a ženský vokál Lenky Suchomelové z brněnských Zylwar.

Kapelu, která loňský podzim strávila po boku TRAKTOR a BOOTERS na Prach a vzduch Tour 2017, které čítalo sedm halových koncertů v Čechách i na Moravě, můžete letos vidět například na Rock face stage festivalu  MASTERS OF ROCK a nebo také na druhém ročníku charitativní akce NADĚJEfest konané 16. června v areálu trutnovského kempu Dolce.

FORREST JUMP v současné době tvoří David Nevěčný (bicí), Marek Loučka (basa), Mira Kosa (kytara), Adam Žmolík (kytara) a Pepa Michálek (hlas), kterého můžete mimo jiné znát také jako moderátora pořadu Czech Blade na TV Rebel.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...