FREEDOM CALL streamují video k titulní skladbě nového alba

FREEDOM CALL vydají v květnu album „Silver Romance“ dnes streamují video k jeho titulní skladbě

Silver Romance, nadcházející novinka německých melodických power metalistů Freedom Call, je název alba, který se ke kapele k jejímu 25. výročí dokonale hodí. Název, který zpěvák, kytarista a zakladatel kapely Chris Bay nevesele označil jako „naše stříbrné výročí svatby“, se vztahuje i na obsah nahrávky.

„Stříbru jako drahému kovu se přisuzují vlastnosti jako průzračnost, volnost a lehkost,“ vysvětluje Bay a dodává: „Říká se také, že stříbro posiluje sebedůvěru a představivost. To všechno jsou vlastnosti, které se hodí i pro Freedom Call a které jsme hudebně i textově zakomponovali do našeho nového materiálu.“

Chris Bay a jeho spoluhráči Lars Rettkowitz (kytara), Francesco Ferraro (baskytara) a Ramy Ali (bicí), z nichž poslední se vrátil po soukromé pauze, nahráli pro album Silver Romance více než tucet nových skladeb a vzniklo tak nejrozmanitější a nejpestřejší album v dosavadní historii kapely.

Níže se podívejte na oficiální video k písni „Silver Romance“.

Mistr Chris Bay a jeho parta FREEDOM CALL vystoupí v létě na festivalu ROCK CASTLE který se uskuteční ve dnech 15-17.8. 2024 v Moravském Krumlově.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...