GUS G. představil video ke skladbě „Not Forgotten“

Ikonický kytarista Gus G, (Ozzy Osbourne, Arch Enemy, Dream Evil), zakládající člen a šéf kapely mistrů hard rocku a power metalu FIREWIND, zveřejnil nový videoklip k instrumentální skladbě „Not Forgotten“, která pochází z jeho posledního sólového alba Quantum Leap.

Skladba vás dokonale naladí na jeho nadcházející evropské turné s Electric Guitarlands, na kterém se podílejí Michael Angelo Batio (MANOWAR), Rowan Robertson (DIO) a Andy Martongelli a které začíná zítra v italském Bergamu!

„Ahoj všichni! Jsem opravdu nadšený z turné Electric Guitarlands, které začíná už zítra! Nejenže je to moje první sólové turné po čtyřech letech, ale bude to také poprvé, kdy na pódiu představím materiál ze svého posledního alba „Quantum Leap“. Album vyšlo v době pandemie a neměl jsem příležitost k němu vyjet na turné, až teď.“ Gus G to komentuje: „Všichni jsme se těšili, že budeme hrát s vámi.

Navíc se dostanu na jedno pódium s legendárními kytaristy Michaelem Angelem Batiem (Manowar) a Rowanem Robersonem (Dio). Účet uzavírá italský shredder Andy Martongelli a tohle bude kytarová událost, kterou si nechcete nechat ujít! Všichni zahrajeme jednotlivé sety v plné sestavě a navíc nás všechny uvidíte společně jamovat a improvizovat na pódiu! Doufám, že se uvidíme na koncertě!“

Na více než dvouhodinovou show 4 slavných schreeders s velkou doprovodnou kapelou v rámci evropského turné Electric Guitarlands se můžete těšit 4. května v olomouckém Bounty Rock Caffe a 5. května v Městském společenském domě v Kolíně.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...