Švédové z HAMMERFALL odhalili titulní skladbu z jejich nového alba

Švédští metalisté HAMMERFALL oznámili nové album s názvem „Hammer of Dawn“, které vyjde 25. února 2022 u Napalm Records a zveřejnili oficiální videoklip ke stejnojmennému singlu

Skladba „Hammer Of Dawn“ je převzata z nadcházejícího 12. studiového alba ‚Hammer Of Dawn‘, které vyjde 25. února 2022 u Napalm Records. Vydání alba předchází první singl a titulní skladba ‚Hammer Of Dawn‘, doprovázená videoklipem natočeným v zábavním parku Liseberg v Göteborgu slavným režisérem Patricem Ullaeusem .

O singlu Oscar Dronjak říká: “ Píseň byla původně vytvořena v Německu během turné World Dominion, zatímco zbytek práce byl dokončen doma. Hned jsem věděl, že to má potenciál stát se něčím velkým, a když Joacim přidal své vokální melodie, oba jsme cítili, že to bude perfektní singl. Píseň s obsahem a silou, ale také píseň, kterou nemůžete přestat zpívat, když hudba skončí “.

Když už mluvíme o videu, Joacim Cans dodává: „ Už před dvaceti lety jsme měli nápad natočit video v legendárním zábavním parku Liseberg, ale jako každá správná láhev šampaňského si tento nápad potřeboval odpočinout a dozrát, než byl realizován. A kurva, jsem rád, že jsme počkali! Společně s režisérem Patricem Ullaeusem jsme vytvořili něco jedinečného a překvapivého, co mě dohání k šílenství pokaždé, když se na to dívám. Opravdu se dá říct, že jsme spolu nehráli skoro dva dlouhé a nekonečné roky. Ve videu jsme plni energie jako smečka hladových vlků, připraveni zničit a zrodit evangelium heavy metalu !! „.

Nové písničky švédského metalové kladiva HAMMERFALL si budete moci poslechnout naživo v pražské O2 areně, 23. 4. 2022 na UNITED FORCES TOUR 2022 skupiny HELLOWEEN kterou budou švédi doprovázet.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X