HAMMERFALL za doprovodu Battle Beast a Serious Black udeří v Praze

HAMMERFALL vyráží na turné WORLD DOMINION 2020, na kterém je doprovodí BATTLE BEAST a SERIOUS BLACK. V únoru se zastaví také v pražském Forum Karlín!

Do pražského Fora Karlín které se během své existence stalo tradičním a důstojným místem koncertů metalových veličin ze zahraničí, přijedou 13. února švédští powermetalisté HAMMERFALL kteří tady živě představí novou desku „Dominion“ vydanou v srpnu loňského roku.

Frontman Joacim Can o turné WORLD DOMINION 2020 řekl: „Dobré není dost dobré, bude to opravdu skvělé a to nejen, protože nás bude doprovázet jedna z nejslibnějších metalových kapel Battle Beast a také melodičtí metalisté Serious Black. Už se nemůžeme se dočkat, až potkáte všechny naše úžasné fanoušky po celé Evropě.“

Finská partička Battle Beast která švédské powermetalisty HAMMERFALL doprovodí, je dobře známá, nespoutaná zpěvačka Noora Louhimo na pódiu vyniká nejen čistým a vysokým vokálem, ale také příjemným a divokým vzhledem. Stejně jako Hammerfall tak i Battle Beast v pražském Foru představí své nové album které nese název No More Hollywood Endings.

Další předskokanem bude mezinárodní power metalové uskupení Serious Black, v němž je každý člen jiné národnosti. Během teprve pouhých pěti let existence vydali už 4 studiová alba.

Vstupenky jsou stále k dispozici přímo na webu www.mastersofrock.cz nebo na www.ticketstream.cz

Tak si tuto jedinečnou show nenechte ujít.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...