HANZ’S FVCKERS vypustili videoklip ke skladbě Kocovina

Česká rocková skupina Hanz´s Fuckers, která má svoji základnu v Hulíně a která v poslední době sklízí velký ohlas u publika, ale i u slavnějších hudebních kolegů, vypustila videoklip ke skladbě “Kocovina” z alba “Made in Bohemia”, které vyšlo v červenci 2021.

„Song Kocovina, jak už název napovídá, nebude asi o chytání motýlů na louce. Chtěli jsme natočit klip, ze kterýho bude cítit párty, svým způsobem taky dobrá nálada a v neposlední řadě to, že se u toho člověk i zasměje. Věříme, že se nám to povedlo“, uvádí kapela na své facebookové stránce.

„Videoklip je zároveň natočen na počest Lemmyho Kilmistera z Motörhead. Nejsme první, ani poslední, kdo to udělal, ale měli jsme a máme ho prostě rádi. Takže.. Všichni, koho pohoršuje ve videoklipu a nebo v reále pár hltů z flašky Jacka, nějaký ty panáky a tak podobně, běžte do prdele!!! Všichni hlavouni a tvůrci všech omezení. FUCK OFF!!“, doplňují rockeři.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...