Hardrocková kapela South Of Salem představila nový singl

Britská hard rocková skupina South Of Salem představila svůj nový singl/video ‚Vultures‘, převzaté z jejich velmi očekávaného druhého alba Death Of The Party, které vyjde 19. ledna.

Pusťte si ‚Vultures‘ zde:

Krátká historie kapely South Of Salem, která vznikla v roce 2019, je už teď působivá a i v této rané fázi si získala zástupy fanoušků. Za tu dobu kapela předskakovala WASP, Wednesday 13 a vyprodala sety na Bloodstocku 2021 a Stonedead 2023. Ještě působivější je, když uvážíme, že se na pódiu poprvé objevili v roce 2020, přičemž jejich koncertní kariéru poté okamžitě zastavila pandemie Covid.

Death Of The Party jenom zvýší laťku: totální hardrocková exploze klasického heavy metalu, osmdesátkového sleaze a hororu s prvky Murderdolls, Avenged Sevenfold a dalších.

Death Of The Party, nahraná s producentem Romeshem Dodangodou (Bring Me The Horizon, Twin Atlantic a mnoho dalších), nominovaným na Grammy, je obrovská deska: hymnická, temná, úderná a silná. Stačí si poslechnout první singl, metalově zabarvený „Left For Dead“ (sledujte zde). South Of Salem jsou kapelou, která se tu s ničím nemaže.

South Of Salem se inspirují rockovými bohy, jako jsou Alice Cooper, Guns N‘ Roses, Zakk Wylde a Murderdolls, aby představili novou podobu hard rocku.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...