Harlej představil povedený klip k songu „Až tady jednou nebudu“

Třetí klip k aktuálnímu albu Smutku dávám sbohem, které vyšlo začátkem letošního března, natočila skupina Harlej

Realizace klipu „Až tady jednou nebudu“ se opět zhostil Petr Vinc Havlíček a jeho firma KHfilmin a s Harlejem tak navázali na několikanásobnou úspěšnou spolupráci z posledních let, ze které vzešel například klip Strážní andělé, útočící na hranici 10 000 000 shlédnutí.

Výpravný klip se natáčel v průběhu září a října na několika místech, mezi nimiž dominuje prostředí Motolské nemocnice. Hlavní role se ujal charismatický Tomáš Hanák, známý především z divadla Sklep a stejně tak z řady kultovních filmů.

„To, že natočíme klip „Až tady jednou nebudu“, bylo jasný hned od chvíle, kdy jsme píseň ve studiu nahráli. Osobně k ní mám hodně blízkej vztah, a to jak k hudbě, tak i k textu. Zrovna texty na tenhle song jsme měli asi čtyři, než najednou přišel ten správnej námět a nápad. Jsem hodně potěšen tím, jak klip dopadl. Myslím, že Vinc se námětem a zpracováním přesně trefil do toho, o čem nám v písničce šlo a posunul to ještě o kousek dál. A nesmírně si vážím toho, že do natáčení s námi šel člověk a herec formátu Tomáše Hanáka, byla to strašně příjemná a potěšující spolupráce“, dodává ke klipu kytarista Tonda Rauer.

Skupina Harlej letos slaví 25 let a v první polovině letošního roku mělo proběhnout výroční halové tour, které bylo po první zastávce v Pardubicích přerušené coronavirovou pandémií. Další dva koncerty proběhly jako open air v září a zbylé koncerty se uskuteční v příštím roce, jakmile to epidemiologické opatření dovolí.

„Držte se a doufáme, že třeba zrovna Až tady jednou nebudu, vás na pár chvilek zabaví od sledování současné situace okolo nás“, vzkazuje fandům Tonda Rauer.

9.3
HODNOCENÍ

VERDIKT 1 z 10

Celý videoklip charakterizují dvě slova.. ZÁBAVA a ZAMYŠLENÍ. Pobavení nastane ihned poté, co se v záběru objeví Tonda Rauer a následně další členové kapely, to se prostě člověk smíchu samozřejmě v tom dobrém slova smyslu neubrání, zároveň hlavou probíhá mnoho myšlenek o cestě na onen svět. Kvalitu klipu umocňuje hlavní role Tomáše Hanáka. Harlej nezahálel a s Petrem Havlíčkem vyprodukoval opravdu povedený klip.

  • STŘIH A REŽIE 9
  • HERECKÉ VÝKONY 9
  • NÁPAD 10
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...