CD Vláďa Šafránek a Tonda Rauer – BRAIN je v prodeji!

Zpěvák Vláďa Šafránek stihl před svým odchodem natočit několik písní. Jeho kamarád Tonda Rauer s kolegy album na jeho počest dokončil. Poslední nahrávky z pera a s hlasem rockového zpěváka a muzikanta pod titulem „BRAIN“ právě vycházejí. 

Po letech se Vláďa Šafránek s kamarádem Tondou Rauerem (Brian, Alkehol, Harlej) sešli, aby realizovali nápad oživit skupinu Brain, který se paralelně oběma bývalým spoluhráčům zrodil v hlavě. Vláďovi Šafránkovi však zdravotní stav nedovolil nahrávání dokončit, takže většina písní vychází s linkou zpěvu v pracovní verzi. V písni Jsi to jediný doplňuje zpěvákův hlas zpěv Tomáše Hrbáčka (Harlej).

Se zájmem pomoci nahrávky dokončit se ve finální fázi realizace alba ozval původní kytarista Brainu Míra Váňa žijící mnoho let v USA a tak s kytaristou Alekem Darsonem nahráli několik sól.

Šest písní, které mohl Tonda Rauer se spolupracovníky dokončit, je doplněno asi čtvrt století starým demosnímkem Babylonská věž, dále coververze Stopy upocených těl od Komunálu a trochu pozapomenutá coververze skladby Petra Nováka Přátelství na n-tou.

CD můžete objednávat v e-shopu skupiny HARLEJ

Nové CD projektu Brain, ve kterém se sešli Vláďa Šafránek a Tonda Rauer

Tracklist:

Miluju a miluju
Tvoje tvář
Jsi to jediný feat. Tomáš Hrbáček
Oči v proudu řeky
Mou vinou
Měla jsi anděla
Babylonská věž
Stopy upocených těl
Přátelství na n-tou

V den nedožitých 47. narozenin Vládi Šafránka, 13. června, se pod záštitou skupin Harlej a Walda Gang ve Žlutých lázních v Praze sejdou jeho hudební kolegové a kamarádi, aby na něj zavzpomínali.

  1. miroslav ludvar ludvar říká

    mam zajem o cd BRAIN

    1. RLM říká

      CD můžete objednávat v e-shopu skupiny HARLEJ

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X