Harlej již počtvrté zcela zaplnil Velký sál pražské Lucerny

Skupina Harlej se po třech předchozích vyprodaných koncertech v Lucerně vrátila do tohoto magického pražského sálu

V Čechách není moc kapel, které by dokázaly zaplnit Velký sál Lucerny. Skupině HARLEJ se to daří s železnou pravidelností. V rámci svého podzimního turné se hudební skupina Harlej do pražské Lucerny vrátila po čtyřech letech.

Poprvé skupina Harlej v Lucerně vystoupila samostatně v roce 2015 během výročního turné ke 20 letům existence a následně ještě v letech 2017 a 2018. Tentokrát se na místo činu vrátila těsně před Vánocemi a to 20. prosince 2022.

A jak to vše dopadlo? Lucerna byla vyprodána a tisíce svých fanoušků dostal Harlej do varu. V průběhu večera, Harlej převzal od vydavatelství Warner Music platinovou desku za prodej alba Smutku dávám sbohem.

Na koncertě zazněli i písně z alba Na prodej, které aktuálně vychází v reedici na LP i jako CD s bonusovým DVD, obsahujícím prozatím poslední vystoupení Harleje v Lucerně v roce 2018. Jako host večera se představila skupina Hanz’s Fuckers, která Harlej doprovázela již na několika turné.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...