Eliminace kapel na 115. výročí Harley Davidson!

Chceš být součástí velkého mejdanu, zážitku jako žádný jiný? Přihlaš svou kapelu do eliminací na 115. výročí Harley Davidson!

Hudební portál MUSICMAP ve spolupráci s Harley Davidson Prague pro Vás připravil jedinečnou příležitost, jak si zahrát na pražském Výstavišti v rámci 115. výročí Harley Davidson. Zahrajte si před desítkami tisíc návštěvníků na Jeep, Hard rock Cafe, Dark Custom nebo Československá Stage.

Nezáleží, na čem jezdíš nebo jestli vůbec jezdíš… Tohle je oslava klukovských snů, touhy po svobodě a volnosti na dvou kolech, která spojuje generace i světadíly. Přidej se 5. – 8. července 2018 k nám a užij si nezapomenutelnou párty v srdci Evropy plnou motocyklů, hudby, zábavy a skvělých lidí ze všech koutů světa!

Kapacita pro přihlašování kapel není omezena. Podmínkou pro registraci je, vlastní tvorba (coververze nejsou dovoleny) Kapelou se rozumí minimálně dvoučlenné hudební formace a každá z přihlášených musí mít připravený repertoár minimálně 5 vlastních písní.

Registrace a hlasování probíhá od 20.4.2018 do 14.6.2018

REGISTRACE
HLASOVÁNÍ

Doposud přihlášené kapely

Carpatia Castle, The Gang, By The Way, Mr.StrangeR, Sematam, Mad Days, BASTARD, Cruadalach, Black Mercury, IFA Rock, Sounds of Occupation, Anacreon, IDIO&IDIO, The Last Revolutions, BlueZodiac, Přísun povolen, Malashnikow, Grog, Gingerhead, Lady DragonFly, Plague Called Humanity, Šamanovo, OKno, Goofy Cow, Volume.tn, BARBAR PUNK, BULLET HOLES, FolkStones, Attack The Hero, Werglův Pjos, Embers, Vlastní verze, WAIT.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...