Skupina Harlej představila povedený klip a chystá se na podzimní turné

Po výživném létě přichází skupina Harlej s další porcí hudebního potěšení krom chystaného podzimní turné, představila svým fanouškům i povedený videoklip „Smutku dávám sbohem“

Jedna z nejoblíbenějších ikon současné české rockové scény skupina Harlej, představila nový klip Smutku dávám sbohem. Jedná se o další video k aktuálnímu stejnojmennému albu, které vyšlo v březnu loňského roku a za jehož prodej skupina získala Zlatou desku. 

Jak se říká.. v jednoduchosti je síla a nový videoklip který vznikl v režii Petra Vince Havlíčka ve spolupráci s firmou KHfilmi, která vyprodukovala i většinu klipů z posledních dvou alb, je tomu příkladem. Videosnímek dává lehce nahlédnout do osobního života všech členů skupiny což z něj dělá velmi zajímavým počin.

Těšit se můžete i na stejnojmenné podzimní turné

Kromě velmi vkusného videoklipu, nabídne Harlej stejnojmenné podzimní turné  které bude čítat patnáct zastávek, zahájí ho 5.11. 2021 v Jindřichově Hradci a zakončí dva dny po štědrém večeru 26.12. 2021 v Holýšově.

Velkolepou zastávkou celého tour, bude 13.11.2021 již dvakrát přeložený (původně 18.04.2020 a následně 29.10.2020) výroční koncert v pražském foru Karlín kde na fanoušky bude čekat velkolepá scéna, největší se kterou skupina kdy vyjela na koncertní turné, LED projekce, spousta efektů a v neposlední řadě i speciální hosté.

Partičku založenou v roce 1995, jako předkapela doprovodí spřátelená skupina Komunál která také chystá velkou třikrát přeloženou  (původně 22.3.2020, 27.9.2020, 9.4.2021) jízdu v pražské Lucerně 2.10.2021 a ve dvou případech Jaksi Taksi.

Předprodej vstupenek na výroční koncert v Praze.
Vstupenky zakoupíte zde: https://www.ticketstream.cz/akce/harlej-125592

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...