Populární Komunál si odskočil na domácí půdu do chlumecké sokolovny

Populární rocková skupina Komunál, dříve Komunální odpad se opět po delší době vrátila na domácí půdu. V sobotu 26. října koncertovala v sokolovně v Chlumci nad Cidlinou.

Komunál který momentálně úspěšně a s velkými ohlasy doprovází na turné jako speciální host skupinu Harlej, si odskočil do své domoviny Chlumce nad Cidlinou, kde ho v místní sokolovně přivítala velmi početná základna fanoušků.

Během koncertního večera, který trval až do pozdní půlnoci, zaznělo na prknech zaplněného sálu, na kterých před více než čtvrt stoletím Komunál začínal, spoustu písniček na které při koncertování s Harlejem nezbývá čas.

Komunál také představil nový song „Poslední kulka“ ke kterému natočil zbrusu nový klip který můžete shlédnout na TV REBEL a na YouTube kanálu skupiny.

Luboši Suchánkovi se nedá upřít, že to s fanoušky umí, publikum bylo od prvních tónů ve varu a obzvlášť když si jako vzpomínku na staré časy v průběhu vystoupení navlékl jeho bývalou image, KÁPI ve které dlouhá léta vystupoval.

Jako host v rámci koncertního večera, zahráli brněnští rockeři GATE Crasher kteří zde společně s Komunálem vystoupili již po druhé, naposledy před osmi měsíci. Partička zde představila songy z nové ještě horké placky „mrazení“ a podala stoprocentní výkon(brzy na REGIOLIST! MUSIC přineseme recenzi alba a rozhovor se zpěvákem Ondřejem Novákem).

Příští rok chystá skupina Komunál velký koncert v pražské Lucerně kde se bude křtít chystané album Cosa Nostra (Naše věc). Fanoušci se tady mohou těšit na i na několik zajímavých hostů a z  koncertu bude také pořízen záznam pro druhé DVD Komunálu, které na základě zakoupené vstupenky dostane každý návštěvník koncertu zdarma.

S Komunálem se můžete do konce roku sejít ještě na osmi zástavkách – 1. 11. Havlíčkův Brod, Ostrov 2. 11. Česká lípa, 9. 11. Boskovice, 15. 11. Klatovy, 16. 11. Bezno, 6. 12. Vamberk, 14. 12. Horažďovice25.12. 2019 v Králíkách u Nového Bydžova kde šňůra s Harlejem vyvrcholí, po té se až do zmiňovaného velkého koncertu v Lucerně 22.3. 2020 skupina odmlčí.

Více informací o velkém koncertu v Lucerně se dozvíte na webu či FB profilu skupiny, ale i na stránkách Ticketstreamu, kde si můžete vstupenky na tuhle největší akci v dějinách kapely zakoupit.

Fotografie z akce najdete na našem FACEBOOKu

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...