HARLEJ společně s Komunálem drtí kulturáky, nechyběl i ten v Křeseticích

V pátek osmnáctého listopadu, pokračoval HARLEJ za doprovodu speciálního hosta skupiny Komunál ve svém tažení napříč českými městy.

Čtvrtou zastávkou byly tentokrát Křesetice u Kutné Hory kam velmi oblíbený Harlej společně se speciálním hostem a letitým přátelstvím spřízněnou skupinou Komunál, přijeli dobýt a také úspěšně dobyli, místní kulturák.

Koncertní večer v místním kulturním stánku který se na několik hodin stal azylem pro všechny příznivce rockové muziky ale i dobré nálady a skvělé atmosféry, byl zahájen společnou autogramiádou obou zúčastněných kapel kterou uvítaly zejména fanynky.

Po té už pódium patřilo neméně oblíbené kapele a speciálnímu hostu Harleje, kapele Komunál která osvědčenými hity přítomné patřičně nažhavila. Po jejich odehraném setu přišel na řadu Harlej který od samého začátku, ládoval do davu jeden song za druhým. Nechyběla ani nová píseň „Nejsem zklamanej“, která předznamenává nové album plánované na přelom února a března 2020.

Sál který chvílemi připomínal parní saunu a stékající proudy potu po tvářích muzikantů ale i fanoušků byly jasnou známkou toho, že se jede na obou stranách na plný plyn. Hlas Tomáše Hrbáčka přiváděl do tranzu rozvášněné fanynky které okupovaly první linii, chvílemi to i vypadalo že namísto balonků které Harlej vypouštěl během show, začnou vzduchem lítat kalhotky. 

Playlist s oblíbenými skladbami který nenechal v klidu nikoho v zaplněném sále. Stovky návštěvníků a věrní fans kteří doprovází Harlej i Komunál na každém koncertu, nadupaná muzika včetně super sól, skvělý zpěv Tomáše Hrbáčka a Luboše Suchánka, neúnavný pohyby kapel na pódiu takové byly Křesetice u Kutné Hory.

Opět se potvrdilo že spojení kapel Harlej a Komunál je velkým tahem na branku, společné vystupování jim prostě sedí a fanoušci si to náležitě užívají a s nimi určitě v rockovém nebi i nezapomenutelný Vláďa Šafránek.

19.10. zamíří Harlej se svým hostem do Holýšova kde se nepochybně bude zdejšího kulturního dům otřásat v základech stejně jako tomu bylo v Křeseticích. Následovat bude ještě devět tour zastávek které vyvrcholí 25.4. 2019 v Králíkách u Nového Bydžova.

V příštím roce se pak chystá halové turné k 25. výročí souboru, které vyvrcholí 18. dubna 2020 v pražském Foru Karlín.

ZBÝVAJÍCÍ KONCERTY

19. 10. – Holýšov, KD
01. 11. – Havlíčkův Brod, Ostrov
02. 11. – Česká Lípa, Crystal
08. 11. – Prachatice, Hotel Park
09. 11. – Boskovice, Sokolovna
15. 11. – Klatovy, Družba
16. 11. – Bezno u Mladé Boleslavi, KD
06. 12. – Vamberk, KD
07. 12. – Práče u Znojma, KD
14. 12. – Horažďovice, KD
25. 12. – Králíky, KD

FOTOGRAFIE Z KONCERTU NAJDETE NA NAŠEM FACEBOOKOVÉM PROFILU

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...