Rozšířená sestava HELLOWEEN vydala video pro nový singl „Skyfall“

Helloween vydali epické hudební video k písni „Skyfall“, první singl z jejich historického očekávaného alba pro tři zpěváky,  „Helloween“, které vyjde 18. června.

Vydání přichází jako sedma půlminutová úprava celé 12ti minutové písně, kterou napsal Kai Hansen, spoluzakladatel kytarista a zpěvák skupiny Helloween, který kapelu opustil v roce 1988 a v roce 2017 se vrátil, po boku klasického zpěváka Michaela Kiskeho .

Popis videa zní: „Epická skladba popisuje přistání mimozemšťana na Zemi a dramatickou honičku, zatímco Michael Kiske, Andi Deris a Kai Hansen se navzájem dechberoucím způsobem utkávají a vytvářejí hlasové širokopásmové dobrodružství.“

Trojitý hlasový útok je čistá blaženost, Hansen, Kiske a Deris společně pracují ve triumfální harmonii, která dává Helloweenovi zvuk, který by prostě nemohl existovat, aniž by byla ega odhozena stranou, aby oslavila trvalé dědictví jako jeden.

„Je to nepochopitelné setkání sedmi hudebníků, kteří pracují jako přátelé a dokonce i jako rodina a vytvořili něco, o čem by si nikdo nemyslel, že je to možné. Je to jako probuzení ze spánku, ale stále v neuvěřitelném snu,“ řekl hlavní kytarista Michael Weikath.

Evropská HELLOWEEN „United Alive World Tour Part II“ , která se původně měla konat v září a říjnu, se nyní uskuteční příští rok.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X