Dvoudenní BARVY LÉTA nabídly plnohodnotnou festivalovou zábavu

Letošní velmi zdařilý festival Barvy léta byl netradičně odstartován závodem v běhu na 10 km – Magorovou Desítkou ve kterém si účastníci mohli porovnat své síly i s kapelníkem Tří sester Tomášem Doležalem.

Ještě v dubnu vše nasvědčovalo tomu, že se hudební festival Barvy léta díky pandemickému chaosu, který v Čechách panoval letos neuskuteční ale nakonec organizátoři využili uvolnění pravidel v množství lidí kteří se mohou účastnit podobných akcí a tradiční jednodenní přehlídku rozdělili do dvou dnů. Návštěvníci si tak mohli užít bez pocitu že se něco stalo, plnohodnotný festival.

Barvy léta zahájila punková skupina Zputnik s nezvykle pohyblivou sexy zpěvačkou Anetou a jejím nezaměnitelným stylem zpěvu. Cílem této partičky je znít jinak a ti co festival navštívili, určitě potvrdí že se jí to daří. Větší množství fanoušků následně přilákal k pódiu Petr Pečený se svou punk’n’rollovou kapelou Doctor P.P. a jejich nezaměnitelnou show.

Ještě více zaplnila prostor před pódiem skupina Mňága a Žďorp která se svým vystoupením přinesla déšť avšak oproti loňské průtrži na kterou si účastníci loňského ročníku si určitě vzpomenou, tentokrát přišla pouze malá dešťová přeháňka která záhy ustala a byla osvěžením v dobře rozjeté zábavě. Další z vystupujících, byla skupina SPS (Snížená pracovní schopnost) která zde měla početnou fans základnu a její tvrdé jádro o sobě dávalo patřičně vědět.

Velkému zájmu ze strany návštěvníků se těšila skupina Alkehol která krátce před osmou hodinou vtrhla na stage se svými alkoholickými peckami. Vrcholem festivalu bylo vystoupení kapely Tři sestry, která se návštěvníkům hrála po oba dny. Páteční program uzavřeli barový povaleči Pirates of The Pubs kteří v loňském roce  Třem sestrám úspěšně zahostovali na jejich turné.

Piráti následně zahájili i program sobotní který byl co se návštěvnosti týče, více nabitý, krom některých kapel z pátku vystoupily kapely Totální nasazení, Vypsaná fixa, E!E a Ivan Mládek a Banjo band který tradičně bavil návštěvníky svými vtipy. Samozřejmě bodoval hit „Jožin z bažin“ který v podání Roberta Trujilla a Kirka Hammetta zazněl při koncertu skupiny Metallica v O2 aréně.

Kromě muziky přivezly Tři sestry také mobilní hospodu Na Staré kovárně v Braníku, kterou dostali od branického pivovaru za celoživotní věrnost pivu což byl dobrý nápad který příjemně zvelebil areál.

Celý prodloužený víkend který probíhal ve znamení triatlonu – sportu, muziky a pití piva, byl velmi zdařilý.

Foto vystupujících kapel na festivalu najdete na naší stránce ZONERAMA:

DOCTOR P.P.
SPS
MŇÁGA A ŽĎORP
ALKEHOL
ZPUTNIK
IVAN MLÁDEK A BANJO BAND
TŘI SESTRY

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...