Hämatom představili cover „I Want It All“ z chystaného alba Maskenball

Německá metalová úderka Hämatom, slaví v tomto roce své patnácté výročí a pro tuto událost se rozhodla nadělit svým fanouškům nové album které bude obsahovat několik nových písní, přepracované verze písní starších a několik coverů.

Kapela Hämatom také oznámila, že každého patnáctého dne v měsíci a to až do vydání alba (30. srpna 2019) které se bude jmenovat Maskenball, postupně zveřejní všechny songy. První singl z chystané placky který kapela představila 15. března naznačuje, že výroční album bude velmi speciální, jedná se totiž o předělávku písně “ I Want It All „ od hvězdné kapely QUEEN kterou společně s Hämatom, nazpíval Hansi Kürsch z kapely Blind Guardian.

Začátkem dubna zahájí Hämatom evropské turné které bude zahrnovat i tři zastávky v Čechách, a jednou z nich bude  festival Rock of Sadská (16-17.8.2019) na kterém kapela která vznikla v roce 2004 po loňském úspěchu opět vystoupí a kde všechny nové songy představí.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...