Infected Rain sdílejí singl a video z nadcházejícího alba

Infected Rain právě vypustili další singl ze svého nadcházejícího alba Time. „Because I Let You“ navazuje na předchozí singl „Never To Return“ z dlouhohrající desky, která vyjde 9. února 2024 u Napalm Records. Podívejte se na video níže.

Po dosud nejúspěšnějším albu Ecdysis z roku 2022, které sklidilo prvotřídní ohlas v médiích, stovky tisíc streamů a zhlédnutí a debutovalo v Top 20 americké hitparády Current Hard Music, se Infected Rain s albem Time vyšplhají ještě výš.

Album opět produkoval, mixoval a masteroval Valentin Voluta a spojuje obratné talenty navrátivších se členů Vidicka (kytary, cover), Eugena Voluty (bicí) a famózní frontmanky Leny Scissorhands (vokály), navíc představuje novou členku Alice Lane (basa).

Infected Rain s Time uplatňují své trademarky a vkusně akcentují introspektivní hudební cestu s efektivně umístěnými progresivními, elektronickými a dokonce nu-metalovými prvky uprostřed éterických pasáží.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...