Infected Rain vydali nové album Ecdysis: podívejte se na klip „Longing“

Moldavská progresivní moderní metalová jednotka INFECTED RAIN odhalila velmi očekávanou další kapitolu své metamorfózy – své nadpozemské páté album  Ecdysis!

Skupina, která dnes budí větší mediální pozornost než kdy předtím, zakončuje svůj nápor nových singlů vydáním výjimečné skladby „Longing“ a jejím novým videoklipem.

Skladba strhuje okamžitou úzkost a zároveň předvádí některé z nejrozmanitějších kytarových děl na albu, točící se mezi vířícími groovy, tyčícími se svody, technickými efekty a zlověstnými akordy.

INFECTED RAIN se stali jedním z nejvíce vzrušujících nových počinů ve světě těžké hudby, s charismatickou, multitalentovanou frontmankou Lenou Scissorhands, která se stala jednou z nejrychleji rostoucích předních dam tohoto žánru. Nyní se kapela znovu vynořuje z temných hlubin.

Album Ecdysis, opět produkované Valentinem Volutou, Ecdysis  úspěšně demonstruje ultramoderní brutalitu bez obětování emocí a melodie – představuje novou vrstvu  INFECTED RAIN,  kterou přijmou dlouholetí stoupenci i noví fanoušci.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X