James Hetfield z Metallicy je vůči očkování vakcínou proti covidu „skeptický“

Zpěvák a kytarista skupiny Metallica James Hetfield váhá ohledně vakcíny. Hudebník se ohledně vakcinace, která má pomoci ukončit pandemii koronaviru přiznal k určité skepsi ale nevyloučil, že se očkovat nechá

Člen Metallicy, také nadšenec zbraní a lovu, se této záležitosti věnoval během rozhovoru v podcastu The Fierce Life, show produkované výrobcem zbraní Fierce Firearms. Když se ho zeptali, kdy mohou fanoušci očekávat návrat Metallicy na živé pódium,  si rocker uvědomil, že nezná odpověď, což vedlo k rozhovoru o vakcínách a jeho pocitech ohledně myšlenky očkovacího pasu.

„Nemám ponětí,“ odpověděl Hetfield. „To není na mně. Je to na bezpečí všech – nejen fanoušků, ale i ostatních členů kapely a nás.“

Pokračoval: „Jsem trochu skeptický ohledně vakcinace, ale zdá se, že se mezi lidmi rozšiřuje a mám spoustu přátel, kteří se očkovat nechali ale já si  očkováním nejsem úplně jistý. Doufám, že to nedojde až tak daleko, kdy budeme muset mít v pasu razítko COVID nebo něco takového. Pokud to ale přijde, pak se rozhodnu.

„Nechal jsme se očkovat, když jsem jel do Afriky, takže to není tak, jako bych nikdy nebyl očkován. Ale jako dítě jsem nikdy neměl důvod k očkování vzhledem k mému náboženství [Christian Science]. Cesta na safari v Africe, byl jediný případ, kdy jsem jednu vakcínu dostal. “ řekl James.

Ať tak či onak, neschopnost cestovat po světě po dobu jednoho a půl roku poskytla Metallice jen více času na psaní. V roce 2020 bubeník Metallica Lars Ulrich prozradil, že kapela pracuje na nových písních pro nové album, což Hetfield potvrdil.

Pozn. redakce: Rozhovor se uskutečnil v březnu, takže možná Hetfield od té doby změnil na očkování názor.

ZDROJ Zahraničí
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X