METALLICA vydala dvě videa z jejich nedávného turné v Brazílii

Kapela METALLICA vydala dvě videa „Whiskey in the Jar“ a „Sad But True“ nahraná v Curitibě v Brazílii

Jednou z atrakcí oficiálního kanálu Metallicy na You Tube je, že skupina obvykle poskytuje videa s profesionálními záběry některých písní, které hrají na svých vystoupeních v různých městech po celém světě. 18 a 19. května vydala Metallica další dvě videa natočená na jejich nedávném turné v Brazílii, jedno ke skladbě Whiskey in the Jar a druhé k Sad But True , obě natočená při koncertu v Curitibě 7. května na stadionu Couto Pereira.

Tato show v Curitibě, druhá z brazilského turné, vešla do historie, protože propagovala jednu z nejpozoruhodnějších epizod v dlouhé kariéře Metallicy . Kapela už byla téměř na konci své show, když během hitu Enter Sandman, úvodní písně jejich klasického pátého a eponymního alba – známějšího pod názvem „Black Album“, musela být fanynka jménem Joice M. Figueiró narychlo odvezena do tamní ambulance, kde porodila Luana Figueiró. To mělo celosvětový ohlas a v den koncertu Metallicy v São Paulu, 10. května, sám James Hetfield  páru Joice a Jaime Figueiróvým zavolal aby jim poblahopřál.

Již dříve Metallica zpřístupnila videa pro Blackened a No Remorse , obě natočené na show Porto Alegre, což bylo první z turné, které poté pokračovalo do Curitiby, São Paula a Belo Horizonte.

Sledujte zde:

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X