Připravte se na tři dny života na JamRocku

Příznivci nejen rockové hudby si v červnu užijí tři dny plné rychlými tóny nabité hudební produkce, kterou každoročně pořádá nevelké město Žamberk. I letos festival JamRock konající se 7-9. 6. 2018 nabídne svým návštěvníkům kapely ze zahraničí a české hudební scény.

Žamberský areál Pod Rozálkou se bude hemžit kapelami rozmanitého zaměření. Na své si přijdou jak vyznavači rocku, metalu a punku tak i rapu a hip-hopu.

Všichni, kdo mají rádi poctivý tvrdší rock, potěší svým vystoupením kapely jako IMODUIM, která se začíná řadit mezi rockové klasiky české hudební scény. Ten, kdo se věnuje hardrockové české scéně, se může těšit na legendu DOGA, ta letos slaví 30 let na scéně! Další formací která nezadržitelně letí popularitou vzhůru a o které se šeptá že je druhým Kabátem, bude kapela TRAKTOR. Chybět nebudou ani maskovaní DYMYTRY.

Ne jednoho fanouška potěší oživlá legenda GAIA MESIAH, dnes už spíš ženská kapela v čele s Markou Rybin, která ukázala ostatním kapelám v době svého vzniku, že i babská kapela může mít „koule“ a šmrnc.  Dámskou smršť, která vás pobaví i roztančí, ale předvede i pražská metalová formace THE AGONY.

Skvělé skladby v čele s Kamilem Střihavkou, které napsal Michal Pavlíček a Otta Balage, na JamRocku odehraje BSP. Excentrickou lahůdkou festivalu bude se svými hity které znají všichni napříč generacemi, a proměnu do divokých kostýmů oděná, výstřední zpěvačka s břišním hlasem JANA Uriel KRATOCHVÍLOVÁ.

Jedením ze zahraničních headlinerů letošního JamRocku, bude energií a životem čišící maďarská kapela PADDY AND THE RATS , kombinující různé hospodské národní písně s divokým punk-rockem. V jejich hudbě se odráží hlavně irské a keltské lidové motivy, najdeme v ní ale i prvky cikánské, pirátské a polkové rytmy.

S puncem jedné z nejlepších živých kapel ve Švédsku vůbec, odehraje v žamberském areálu jediné festivalové vystoupení v ČR, punkrocková modla THE BABOON SHOW. A protože je to, jak napsal rockový švédský časopis, „šílenství v přímém přenosu“, bude se na co těšit! Punk-rock’n’roll který stojí za to, předvede také pražská kapela DIRTY BLONDES.

Na JamRocku 2018 zazní také rocková klasika od KRAUSBERRY, songy The ATAVISTS a nebo festivaloví DOKTOR PP. Zavítají kapely DIVOKEJ BILL, HORKÝŽE SLÍŽE (SK), KRUCIPÜSK, VYPSANÁ FIXA s největšími novinkami nebo ŽLUTÝ PES, WALDA GANG a mnoho dalších!

Aktuální informace najdete na novém webu festivalu JAMROCK.CZ

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...