JUDAS PRIEST ODHALUJÍ NOVÝ SINGL „PANIC ATTACK“

Po úžasném vystoupení na Power Trip Festivalu v kalifornském Indiu, které proběhlo minulý víkend, dnes Judas Priest vypustili nový singl „Panic Attack“ z připravovaného nového studiového alba Invincible Shield.

Kapela odhalila Invincible Shield na pódiu před přibližně 100 tisíci nadšenými fanoušky. Album vyjde 8. března 2024, předobjednat si ho můžete zde.

„Panic Attack“ je klasický kousek Judas Priest v jejich nejlepší formě; vzletné kytary a vokály, které povzbudí chutě fanoušků po celém světě.

Nejpracovitější metalová kapela se v roce 2024 vydá na světové turné, jehož britská část odstartuje 11. března v Glasgow a 29. března se představí v pražské O2 Areně. Vstupenky zde: Judas Priest v O2 arena v 29.03.2024 na LiveNation. cz

Za posledních 50 let Judas Priest prodali po celém světě přes 50 milionů alb a byli headlinery největších světových stadionů. S jejich vyvíjející se hudbou a živými vystoupeními přišla také silná jedinečná identita, vzhled, který skupinu definoval a ovlivnil budoucí generace metalových kapel po celém světě.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...