Judas Priest oznamují evropské turné 2024 se Saxon a Uriah Heep

Metal Masters Tour začíná příští rok v březnu

Judas Priest se vrací do České republiky se svým „Metal Masters Tour 2024“. Na jejich zastávce v pražské O2 areně je 29. března doplní další skvělé kapely Saxon a Uriah Heep.

Mocní Judas Priest dnes oznamují evropské turné, které odstartuje 24. března 2024 v německém Frankfurtu – mezi speciální hosty turné patří Saxon a Uriah Heep.

Nejpracovitější kapela v metalu byla v roce 2022 uvedena do Rock & Roll Hall of Fame – dříve toho roku se vydala na přesunuté světové turné na podporu kapely 50th Anniversary – to zahrnovalo koncerty v USA, Evropě, Mexiku a Jižní Americe.

V roce 2023 kapela pokračuje v práci na svém novém studiovém albu, které by mělo vyjít začátkem příštího roku. V roce 2024 se ikony vydají na své další světové turné, které začíná ve Velké Británii a pokračuje do Evropy, následované USA a dále.

Je bezpečné říci, že Judas Priest si nadále udržují svou korunu jako jedna z největších a nejlepších britských kapel, která se objevila za posledních více než 50 let.

Judas Priest, pocházející z anglického Birminghamu, se dali dohromady v roce 1970. Ovšem až v roce 1974 přišel do kapely zpěvák Rob Halford a nahradil Alana Atkinse. Ozdobeni kůží a řetězy se do povědomí fanoušků dostali již svým debutovým počinem „Rocka Rolla“.

Monumentálními skladby jako „Sad Wings of Destiny“, „Sin After Sin“, „Stained Class“, „Hell Bent For Leather“, „Unleashed In The East“, „British Steel“, „Screaming for Vengeance“, „Defenders of the Faith“ a „Painkiller“ se staly typickými představiteli, jak hudebně, tak vizuálně, heavymetalového žánru.

Hity „Victims of Changes“, „Sinner“, „Exciter“, „Hell Bent for Leather“, „Living After Midnight“ nebo „Breaking the Law“ hovoří za vše.

Vstupenky v prodeji v sítích Ticketmaster Česká republika a TicketPortal CZ od 1. 6. 2023.

Cena vstupenek od 1390,-

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...