Naštvaný Rob Halford vykopl fanouškovi během koncertu mobil z ruky

Rob Halford, zpěvák Judas Priest, během koncertu vykopl fanouškovi mobilní telefon telefon z ruky. K incidentu došlo po šesti skladbách ze setlistu na koncertu v divadle Rosemont který byl součástí jejich letního turné po Severní Americe s podporou Uriah Heep.

Halfordova frustrace pramenila ze skutečnosti, že mu fanoušek během vystoupení svým telefonem svítil při pořizování videozáznamu do obličeje a tím tak odvracel frontmanovo pozornost.

Poté, co se na internetu začalo šířit video z incidentu, vydal Halford prohlášení, ve kterém řekl:

„Nemáme nic proti fanouškům, kteří si nás při vystoupení fotí nebo nahrávají na video. Pokud se někdo raději na koncert dívá přes display mobilu, než aby sledoval koncert naživo, je to jeho věc. Pokud pak někoho baví poslouchat mizerný zvuk z malého reproduktoru mobilu v záznamu, tak taky, ale nikdo nemá právo narušovat vystoupení rozsvíceným světlem na mobilu, namířeným na zpěvákův obličej“.

Negativně  na přítomnost telefonů na koncertech v posledních letech reagovala řada dalších umělců,  jako třeba Corey Taylor ze Slipknot nebo Bruce Dickinson z Iron Maiden.

Bývalý zpěvák SKID ROW Sebastian Bach v roce 2015 vyzval fanoušky, aby nechali své mobilní telefony v dolní části kapes a jen sledovali jeho výkony.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X