Kapela Iron Maiden již za necelý týden v pražské O2 areně

Britská heavymetalová kapela Iron Maiden, vystoupí v rámci turné The Future Past Tour za necelý týden v pražské O2 aréně!

Zdá se to neuvěřitelné, ale legendární britská kapela pluje ve vodách heavy metalu neskutečné tři desetiletí a úspěch střídá úspěch. Historie kapely Iron Maiden se začala psát v roce 1975, kdy se spolu poprvé setkali Steve Harris a Dave Murray, kteří později vytvořili základní pilíř této legendární heavy metalové kapely.

Během své existence prošli Iron Maiden celou řadou personálních změn. Ta důležitá nastává roku 1982, kdy přichází do kapely Bruce Dickinson, nejlepší zpěvák tohoto uskupení, aby nahradil Paula Dianna.

K velké radosti českých fanoušků již za týden zavítají IRON MAIDEN v rámci svého nového koncertního turné The Future Past Tour do Prahy kde odehrají v úterý 30. a ve středu 31. května 2023 dva koncerty v pražské O2 areně !

Na této nové heavy metalové podívané v koncertní síni Arény O2 se fanoušci mohou těšit na své oblíbené legendy v plné parádě! Halou budou rezonovat i dosud nehrané skladby z posledního studiového alba Senjutsu a desky Somewhere In Time z roku 1986 a další klasické kousky.

Několik songů z nového alba Senjuts už přidávala kapela na předchozím turné Legacy of the Beast, se kterým byli také v Praze. Nyní ale budou hrát i epičtější songy, plus skladby z legendárního alba Somewhere In Time, které si vyprosili samotní fanoušci kapely.

Oba koncerty jsou téměř vyprodané tak si pospěšte a nenechte si ujít příležitost vidět Iron Maiden naživo, zejména pokud jste je ještě neviděli. Vždycky předvádějí úžasnou živou show a je možné, že dříve než později skončí. jako support vystoupí The Raven Age.

Vstupenky na koncerty (livenation.cz)

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...