Kapela METAL FACTORY představila song s Viktorií Surmøvou

Kapela METAL FACTORY vypustila skladbu „Never Again“ z debutového alba „Defeat All“ doplněnou videem s hostující Viktorií Surmøvou

Ostravská Metal Factory se dvěma zpěvačkami v čele, která začíná psát svou teprve druhou koncertní sezónu, v nedávné době ohlásila posilu za mikrofonem kterou je zpěvačka Viktorie Surmøvá, ta dočasně nahradila jednu z frontmanek Pavlínu Mochovou k vůli odchodu na mateřskou dovolenou.

Zpěvačku Viktorii Surmøvou která je známá především z její kapely SURMA ale i mnoha jiných hudebních projektů, tak máte nyní možnost vidět ještě před prvním live koncertem který můžete zažít na vlastní kůži již tento pátek 28.4.2023 v klubu Acoustica v Ostravě kde Metal Factory vystoupí společně s power metalovou legendou Salamandra.

Jak spolupráce s Viktorií, která s MF vystoupí i na několika letošních letních festivalech kapele sluší a to nejen na pohled, posuďte sami. Za naší redakci rozhodně sluší!

Letní festivaly s MF

21.7.2023 – Rockové Spívánky / Kobeřice u Brna
5. 8. 2023 – ROCKTHERAPY
25.8. 2023 – 26.08. 2023 – Rot Kart Fest

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...