Kapela Motorband vydala nové album „Motorband 007“

Kapela Motorband vydala své nové studiové album. V pořadí sedmá deska s názvem Motorband 007 vznikla s přispěním fanoušků a příznivců

,,Razantní riffy, silné melodie a nekompromisní energie, která rezonuje v každé skladbě,“ takto krátce popsal nové album lídr kapely Libor,, Máča“ Matejčik.

Album obsahuje 12 nových autorských skladeb. Trojice z nich Bůh jsi ty Bůh jsi ty, Vládnout a Ďábel mně svádí již mají velice úspěšné videoklipy.

Nové album se natáčelo v průběhu konce starého a začátkem letošního roku a provázely jej i těžké zkoušky. Nejprve náročná operace kytaristy Libora ,,Máči“ Matejčika, a pak výměna bubeníka, která se zdařila v rekordně krátkém čase. A jak se zdá, bylo to k prospěchu kapely.

Motorband působí na českém hudebním a speciálně rockovém poli již téměř 40 let. Od loňského jara je obrovským přínosem kapely zpěvák Petr Kutheil. Ten svým vyjímečným hlasem s úžasným zabarvením a rozsahem přinesl do kapely ten správný rockový náboj.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...