Na Kaplička Festu udeří heavy metalová formace CRYSTAL VIPER

Polská metalová úderka Crystal Viper jejíž ústřední postavou je zpěvačka Marta Gabriel má namířeno na Kaplička Fest v Chrášťanech u Benešova

Polská parta která se pohybuje někde mezi tradičním heavy metalem a power metalem v lednu letošního roku, vydala své osmé studiové album s názvem „The Cult“ které se řadí mezi nejlepší materiál Crystal Viper a Marta mezi jednu z předních vokalistek na scéně tradičního heavy metalu.

Pokud máte rádi heavy metalové riffy s trochou power metalové melodičnosti a pompéznosti tak by jste si neměli festiválek Kaplička fest kde pecky z nového alba „The Cult“ zazní, rozhodně ujít. Crystal Viper letos v létě totiž odehraje pouze 3 koncerty, jeden v Rakousku, jeden v Polsku a ten třetí 17.července 2021 od 17 hod právě na Kaplička festu v Chrášťanech u Benešova.

Frontmanka Marta Gabriel mimo jiné připravuje své sólové albu s názvem „Metal Queens“, které by mělo v ČR přistát na pulty 16. července letošního roku a ke kterému vydala i videoklip ke skladbě „Count Your Blessings“

Crystal Viper dorazí do Chrášťan v sestavě: Marta Gabriel (zpěv, kytara), Eric Juris (kytara), Andy Wave (kytara), Błażej „Blaze“  Grygiel (basa)  a Cederick Forsberg (bicí). Tři kytary to už bude rozhodně nářez!

Kaplička fest nebude ale jen o polské formaci, vystoupí zde také několik domácích kapel. Jednou z nich je pětičlenná partička mladých nadějných rockerů z Benešova u Prahy The Heathrow o které jsme zde v nedávné době informovali.

Benešov zastoupí také hudební těleso Pigstyle. Z nedaleké Vlašimi to přijede roztočit heavy metalová skupina Rubicon River a svůj set odehraje také pražská skupina Tridian vyznávající klasický hardrockový styl, podpořený ostrým kytarovým zvukem a klávesovým Hammond soundem.


Celou akci moderuje Standa Čeněk z rádia Hey

Lineup:

17.00 Tridian
18.15 Pig Style
19.30 The Heathrow
20.45 Rubicon River
22.00 CRYSTAL VIPER

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...