KICKIN VALENTINA představuje klip k písni „Takin A Ride“

Kickin Valentina, která je vždy vlhkým snem všech fanoušků sleaze / hard rocku, se vrací s novým digitálním singlem a oficiálním videoklipem, který upozorňuje na jejich nadcházející studiové album Star Spangled Fist Fight.

„Takin A Ride“ je stinná melodie o vysokorychlostní honičce skrz apokalypsu…. A o odpadlíkovi za volantem, který se zoufale snaží uniknout své minulosti.

V dubnu 2024 bude svět o něco méně zasraný, protože Kickin Valentina vydají své čtvrté řadové album s názvem Star Spangled Fist Fight. Vystřelí deset kulek hlasitého, neokázalého rock’n’rollu, který míří na srdce a krční tepny všech fanoušků hard rocku se sleaze rockovým spádem. A s téměř cynickou přesností čtveřice chlapíků z Kickin Valentina každého z nás odrovná chytlavými refrény, neslušně silnými riffy a sexy rytmickým groovem, který je téměř pornografický.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...