Rockeři KISS zvou na „největší událost živého přenosu“ 2020

Připravte se na největší a nejlepší koncertní událost roku! S více než 50 kamerami a 360 stupňovým zobrazením, spolu s pyrotechnickou show roku, vám KISS na Silvestra zahraje živě z Dubaje přímo do vašich obýváků.

KISS oznámili svůj silvestrovský koncert „KISS 2020 Goodbye“. Kapela předvede extravagantní rockovou show, která zazvoní na Nový rok, a vy můžete být u toho prostřednictvím virtuálního přímého přenosu. Největší a nejlepší koncertní akci a velkolepou pyrotechnickou show roku, což opět dokazuje, že KISS nikdy nedělá nic malého. Masivní scénická produkce bude přenášena přímo do vašeho obývacího pokoje z hotelu Atlantis v Dubaji.

„Kapela KISS je tady, aby vám udělala život trošku lepším. Chceme vás tímto povzbudit, zatřást nebem a všechno to můžete vidět naživo po celém světě. Hodláme to přenést do míst kde právě budete. Zůstaňte doma v bezpečí a užijte si největší a nejrokovější party“ , říká Gene Simmons.

Live koncert bude natáčen více než 50-ti kamerami s možností shlédnutí z 360-ti stupňového pohledu a bude produkován společností Landmarks Live Presents a lze jej vidět globálně pomocí Ticketing Technology a Livestream poháněného společností Converter .

Lístky na tento koncert jsou k mání na adrese Kiss2020Goodbye.com a ceny začínají na 49,99$ a pokračují až na 999$ za VIP platinový balíček, který obsahuje 14 „exkluzivních a limitovaných položek“, včetně plného vydání koncertu na Blue -ray.

KISSácká dlouholetá stabilní parta muzikantů je tvořená původními zakladateli Stanlyem (kytara, zpěv) a Simmonsem (basa, zpěv). Kromě nich ke kapele dlouhodobě patří , kytarista Tommy Thayer (od r.2002) a bubeník Eric Singer (v kapele od r.1991).

V lednu 2019, KISS oznámili jejich „End of The Road“ rozlučkové turné, jehož konec byl dříve naplánován na 17. červenec 2021 v New Yorku.

KISS, kterou v roce 1973 založili Stanley, Simmons, Peter Criss (bicí) a Ace Frehley (kytara), uskutečnili své první „rozlučkové“ turné v roce 2000, jako poslední tažení v původní sestavě skupiny.

Během své 46-leté kariéry KISS nashromáždil 23 zlatých a platinových alb – více než kterákoli jiná americká kapela.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...