KK’s Priest natočili video k novému singlu „Reap The Whirlwind“

KK’s Priest ve složení zpěvák Tim „Ripper“ Owens, kytaristé K.K. Downing a A.J. Mills, baskytarista Tony Newton a bubeník Sean Elg představili videoklip k novému singlu „Reap The Whirlwind“ z jejich druhého alba The Sinner Rides Again, které vyjde u Napalm Records 29. září 2023

„K.K. Downing (kytara) a Tim „Ripper“ Owens (zpěv) spolu s A.J. Millsem (kytara), Tonym Newtonem (baskytara) a Seanem Elgem (bicí) nedávno oznámili, že 29. září 2023 vydají prostřednictvím Napalm Records své druhé album The Sinner Rides Again. V návaznosti na své vysoce ceněné debutové album Sermons of The Sinner z roku 2021 – které debutovalo v Top 20 hitparád ve Spojených státech, Velké Británii, Německu, Švédsku, Finsku a dalších zemích – se KK’S Priest opět vrací k hříchu!

V návaznosti na vydání svého strhujícího prvního singlu „One More Shot At Glory“ dnes KK’S Priest vypustili do světa další novou skladbu, tentokrát s názvem „Reap The Whirlwind“, spolu s dalším novým videoklipem! Elektrický opus je klasickým heavy metalovým náporem plným vzletných vodítek, harmonických tónů, z nichž se ježí vlasy, a uši rvoucími vokálními háčky.

Poté, co se K.K. Downing stáhl ze záře reflektorů Judas Priest, byl jeho návrat nejistý. Téměř deset let po jejím začátku se žánrově určující kytarová ikona vrátila z pauzy s důkazem, že není nikde připravena přestat psát klasické metalové písně nebo odložit své slavné kytary Flying V – zúčastnila se uznávaných mezinárodních comebackových vystoupení (mimo jiné se svými bývalými spoluhráči z Judas Priest při jejich uvedení do Rock’n’rollové síně slávy v listopadu 2022), která měla být předzvěstí vzniku KK’S Priest.

Downing se nedávno nechal slyšet: „Ztratili jsme spoustu skvělých lidí – například Dio, Lemmy -, ale tento úžasný a jedinečný hudební styl musí být zachován co nejdéle a já v sobě cítím, že musím i nadále hrát svou roli, jako jsem ji vždy hrál, a bránit tento metalový žánr, který všichni známe a milujeme.“ The Sinner Rides Again je důkazem tohoto volání po klasice a zároveň se plnou silou řítí do budoucnosti v podání těch nejzásadnějších interpretů heavy metalu.

Na videoklip k písni „Reap The Whirlwind“ se podívejte zde:

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...