Klávesák Hentai Corporation oznámil odchod z kapely

Ve středu ráno oznámil klávesista kontroverzní thrash rock’n’rollové skupiny Hentai Corporation František Koucký, že s touto kapelou dál nebude nepokračovat. Podle jeho slov už mu došla energie, trpělivost a chuť to dělat.

„Přátelé, asi před měsícem jsem skončil jako klávesák v Hentai Corporation, takže je vhodný dát to vědět i vám fanouškieren, nejedná se o žádnou ukvapenou pubertální sračku ani chvilkový ublížený čuráctví typu „nezbyla na mě plzeň, seru na vás“, za dvanáct let jsme společně odvedli kus práce a já jsem na to patřičně hrd a pyšen… prostě došla energie, trpělivost a chuť to dělat a to navzdory tomu, že jsme vydali novou desku, která je mimochodem totální smrt“.

Koucký také oznámil že v kapele nekončí jenom jako klávesista, ale také jako správce facebookové stránky, na kterou pravidelně přidával velmi osobité příspěvky a staral se tak fanouškům o zábavu a jakýsi kontakt s kapelou. Nezapomněl poděkovat svým, teď už bývalým, spoluhráčům:

„Klukům ještě jednou moc děkuju, vim, že tim žijou (náhradu řešej a jarní koncertieren proběhnou) a přeju jim hodně zdraví a sil, který jsou k týhle zběsilosti potřeba

K celé záležitosti se také vyjádřil Frontman skupiny Radek Škarohlíd:

„Je to rána pro kapelní kolektiv, kde měl každej svoji pseudoroli a byli jsme sehraný jak Masopust s Kvašňákem. Je to hodně na piču, ale zbytek by ještě chvíli rád mastil bradavky, kde to jen půjde. Dveře zpět bude mít vždy otevřený, jde jenom o to, jak se bude cejtit“.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X