Komunál slavil i bez Lucerny, fanouškům nadělil videoklip a nové album

Skupina Komunál vydala nové album nesoucí název „Naše věc“ a představila fanouškům stejnojmenný videoklip

Pokud se někoho výrazně dotkla současná situace v naší republice, tak je to bez debat právě skupina Komunál. V neděli, 22. března se měl ve velkém sále pražské Lucerny splnit sen a uskutečnit největší koncert v historii této partičky.

Výstup na pomyslný vrchol v podobě velkolepého koncertu, křest desky a oslava přátelství s fanoušky se ale bohužel díky pandemii která zasáhla nejen naší krajinu, nekonaly. Mezi lidmi velmi oblíbený Komunál, to ale nezlomilo.

Své fanoušky v den nekonajícího se koncertu, šestičlenná partička potěšila videoklipem k písni z nové desky „Naše věc“ a aby toho nebylo málo, tak se kapela rozhodla, že navzdory nemilé situaci udělá 22. březen jako vděk svým fanouškům, slavnostním i bez Lucerny. Celé album obsahující dvanáct vydařených skladeb skupina zveřejnila na svém kanále YouTube.

Chtěl bych Vás všechny požádat o pochopení, poprosit o to, ať s námi zůstanete, podržíte nás a my se budeme snažit vrátit na tu horu ještě lepší a silnější, ať Vám můžeme Vaši náklonnost splatit. Buďte na sebe opatrní, protože jak já s oblibou a z celého srdce upřímně říkám, my Vás potřebujeme a teď možná dvakrát tolik

Luboš Suchánek Frontman skupiny Komunál


Po vydání alba
 měl Komunál vyrazit na jarní turné které bylo jak jinak, také zrušeno. Nové termíny nejsou zatím známy, ty se budou stejně jako v případě jiných kapel, odvíjet podle pandemické situace, v současnosti ale nikdo netuší.

Pozitivní zprávou je, že se Komunálu podařilo sjednat nový termín a koncert v pražské Lucerně přesunout na 27. září, a to ve stejném čase a opět v neděli, ale s výhodou pro fanoušky, den po koncertu je státní svátek a to fanoušci uvítají.

ALBUM „NAŠE VĚC“

Nové album můžete zakoupit v e-shopu kapely dvěma způsoby
Na dobírku nebo Platbou na účet

Naše věc

  1. […] ve velkém sále pražské Lucerny, zorganizovat jeho přesunutí, do toho vydání nového alba Naše věc je spojeno s velkými náklady a závazky což si ne každý uvědomuje ale borci z Komunálu to […]

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X