Metalová kapela KORN představí v Praze nové studiové album

KORN jsou zpět! Skupina ohlásila koncertní turné, s kterým se vrátí do České republiky – Představí se 30. května 2020 v pražské Tipsport aréně. Spolu s ní dorazí do Prahy i hosté GOJIRA.

KORN je americká metalová kapela z Bakersfieldu v Kalifornii založená v roce 1993, která patří k nejváženějším a zároveň nejpopulárnějším rockovým seskupením. Často jsou označováni za průkopníky nu-metalu, tedy stylu, jenž kombinuje metal s prvky jiných hudebních stylů, např. s hip hopem, elektronikou, grungem, ale i folkem.

Nynějšími členy jsou: Jonathan Davis, James „Munky“ Shaffer, Brian „Head“ Welch, Reginald „Fieldy“ Arvizu a Ray Luzier.

Již rok po svém vzniku v roce 1994 debutovali eponymní deskou. Masové popularity skupina dosáhla koncem devadesátých let, kdy natočila alba Follow The Leader (1998) a Issues (1999). Obě nahrávky dobyly vrchol albového žebříčku v Americe.

Úspěšné tažení Korn pokračovalo i napříč další dekádou, která nabídla desky Untouchables (2002), Take A Look In The Mirror (2003) a See You On The Other Side (2005). Korn prodali více než 40 milionů desek a získali řadu ocenění.

KORN v Praze představí nové studiové album  THE NOTHING, které vyšlo 13. září 2019. Special guest: GOJIRA

Vstupenky v sítích Ticketmaster a Ticketportal
Ceny vstupenek: 1790 – 2390 Kč

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...